MER  AN MERCEDES ‘ e hoşgeldiniz…
            Mercedes Benz binek ve hafif ticari araçlara bakım, onarım, yedek parça, kaporta, boya ve 2.el alım-satım hizmetlerine 2014 yılından itibaren sektörde 25 yıllık deneyimli Zülfü Usta ve ekibi ile orjinal star diagnosistest cihazları ve güncel servis ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.
            Mer an Mercedes servisi olarak 2750 metre kare alan üzerine kurulu 2000 metre kare kapalı alanı 750 metre kare açık alanı ile Bahçekapı mah. 2473. cadde No:24-A-B Etimesgut /ANKARA adresinde yer almaktayız.
            Servisimizde bulunan araçlarımız işyeri sigortamız kapsamında olup 13 kamera ile 24 saat kapalı devre TV kayıt sistemimiz sürekli devrededir. 7 gün 24 saat Ankara’nın heryerine acil servis hizmeti verecek 2 adet aracımız bulunmaktadır.
            Yaptığımız tüm işlerde kazancın iki tarafın yararına olması gerektiği prensibinden ayrılmayacağımızı, yaptığımız her işin arkasında olduğumuzu taahhüt ederiz.
           Bizi ziyaret ettiğinizde sizleri Ankara Şaşmaz oto sanayi sitesinde bulunan servislerimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.
Doğru zamanda doğru yerdesiniz…
Lütfen emniyet kemeri takmayı unutmayalım. Bizim için değerlisiniz…

Meran Mercedes Yüzlerce Mutlu Müşterisiyle Güven Verir…